KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9939013

nr 993 9013

Yngve Berg

(1887-1963), Sverige

Pastell, Yngve Berg, Lapporten, signerad. 1963, 25x45

Yngve Berg, svensk bildkonstnär född 1887, död 1963.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 november 2015
kl 20:46:44

3/11 17:34:55 1      Vinnande bud

Yngve Berg

Läs mer om Yngve Berg